Catalog.hr

Utorak, 22. 07. 2014. Online 41 korisnika
Odaberite državu:

Prodajna mjesta

Prima poslovnice

Beli Manastir
31300, Beli Manastir Hrvatske Republike 2
Telefon: 031/639-105, Fax:  Email: prima.bmanastir@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Benkovac
23420, Benkovac Ulica Žrtava domovinskog rata 2
Telefon: 023/627-111, Fax:  Email: prima.benkovac@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-19h Sub: 08h-13h
 
Bjelovar
43000, BjelovarA.K.Miošića 26
Telefon: 043/241-479, Fax:  Email: prima.bjelovar@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 07h-20h Sub: 08h-13h
 
Čakovec
40000, Čakovec  Neumanova 1
Telefon: 040/328-195, Fax:  Email: prima.cakovec@prima-commerce.h
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
D. Miholjac
31540, D. Miholjac Kolodvorska 6
Telefon: 031/631-906, Fax:    Email: prima.miholjac@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Daruvar
43500, Daruvar Petra Preradovića 106
Telefon: 043/331-506, Fax:  Email: prima.daruvar@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Dubrovnik
20207, Dubrovnik Tomislava Macana 2 (Čibača)
Telefon: 020/456-598, Fax: Email: prima.dubrovnik@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h 
 
Đakovo
31400, Đakovo  Industrijska zona bb
Telefon: 031/818-045, Fax:  Email: prima.djakovo@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Đurđevac
48350, Đurđevac M. Gupca 106
Telefon: 048/811-421, Fax:  Email: prima.durdevac@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h 
 
Gospić
53000, Gospić Trg Stjepana Radića bb
Telefon: 053/575-350, Fax: Email: prima.gospic@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Imotski
21260, Imotski  Šetalište S. Radića 22
Telefon: 021/841-643, Fax:  Email: prima.imotski@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-19h Sub: 08h-13h
 
Ivanec
42240, Ivanec Ivana Gundulica 17
Telefon: 042/639-086, Fax:  Email: prima.ivanec@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-16h Sub: 08h-13h
 
Karlovac
47000, Karlovac M. Laginje 1
Telefon: 047/609-444, Fax: Email: prima.karlovac@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 09h-20h Sub: 09h-14h
 
Knin
22300, Knin Sinjska cesta 10
Telefon: 022/660-882, Fax:
Email: prima.knin@prima-commerce.hr  Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-19h Sub: 08h-13h
 
Koprivnica
48000, Koprivnica  Radnicka cesta 10
Telefon: 048/626-070, Fax:  Email: prima.koprivnica@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Sub: 08h-20h
 
Krapina
49000, Krapina  Hrvatskih branitelja 4
Telefon: 049/659-005, Fax:  Email: prima.krapina@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-19h Sub 08h-13h
 
Krk
51500, Krk Stjepana Radica bb
Telefon: 051/629-205, Fax: Email: prima.krk@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-19h Sub: 08h-13h
 
Kutina
44320, Kutina Poduzetnička zona 2
Telefon: 044/680-507, Fax: Email: prima.kutina@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Makarska
21300, Makarska  Vrgorski put bb
Telefon: 021/610-998, Fax: Email: prima.makarska@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-19h Sub: 08h-13h
 
Našice
31500, Našice Kralja P. Krešimira IV, 6
Telefon: 031/615-630, Fax: Email: prima.nasice@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-20h Sub: 08h-13h
 
Nova Gradiška
35400, Nova Gradiška Trg Kralja Tomislava 12
Telefon: 035/333-202, Fax: Email: prima.ngradiska@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-20h Sub: 08h-13h
 
Novigrad (Istra)
52466, Novigrad (Istra) Stancija Vinjeri bb
Telefon: 052/726-148 , Fax:  Email: prima.novigrad@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-14h
 
Ogulin
47300, Ogulin Zrinski trg bb
Telefon: 047/531-411, Fax: Email: prima.ogulin@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Opuzen
20355, Opuzen Jasenska bb
Telefon: 020/672-784, Fax: Email: prima.opuzen@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-20h Sub: 08h-13h
 
Osijek
31000, Osijek Avenue Mall, Sv. Leopolda B. Mandića 50a
Telefon: 031/530-209, Fax:  Email: poslovnica_osijek@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Ned: 09h-21h
 
Pakrac
34550, Pakrac Matije Gubca 132
Telefon: 034/639-034, Fax:  Email: prima.pakrac@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-20h Sub: 08h-13h
 
Požega
34000, Požega  Zagrebacka 48
Telefon: 034/271-051, Fax:  Email: prima.pozega@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Pula
52100, Pula Braće Leonardelli 1
Telefon: 052/216-130, Fax:  Email: prima.pula@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-14h
 
Rijeka
51227, Rijeka  Kukuljanovo bb
Telefon: 051/208-600, Fax:  Email: prima.rijeka@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Sub 09-20h
 
Sesvete
10360, Sesvete  Rimski put bb - Naselje Jelkovec
Telefon: 01/2005-462, Fax:  Email: prima.sesvete@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 09h-20h Sub: 08h-16h
 
Sinj
21230, Sinj Lumbinov most 27
Telefon: 021/822-151, Fax:  Email: prima.sinj@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Sisak
44000, Sisak Galdovačka 4
Telefon: 044/549-856, Fax:  Email: prima.sisak@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Slatina
33520, Slatina  Braće Radić 24
Telefon: 033/620-176, Fax:  Email: prima.slatina@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Slavonski Brod
35000, Slavonski brod  Naselje Slavonija II/4
Telefon: 035/490-144, Fax:  Email: prima.slbrod@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Split
21000, Split  Vranjic, Dujmovača bb
Telefon: 021/211-566, Fax:  Email: prima.split@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Šibenik
22000, Šibenik  Južna magistrala bb
Telefon: 022/218-684, Fax:  Email: prima.sibenik@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-20h
 
Trogir
21220, Trogir  Trogirska cesta 15
Telefon: 021/896-400, Fax:  Email: prima.trogir@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Valpovo
31550, Valpovo  Bizovačka 3
Telefon: 031/650-871, Fax:  Email: prima.valpovo@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Varaždin
42000, Varaždin  P.Miškine 59
Telefon: 042/350-666, Fax:
Email: prima.varazdin@prima-namjestaj.hr  Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Velika Gorica
10410, Velika Gorica  Slavka Kolara 2 (robna kuća Mercator)
Telefon: 01/6230-657, Fax:  Email: prima.vgorica@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-20h
 
Vinkovci
32100, Vinkovci  H.V.Hrvatinića 89
Telefon: 032/336-011, Fax:  Email: prima.vinkovci@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Virovitica
33000, Virovitica  Vinkovacka cesta 4
Telefon: 033/728-303, Fax:  Email: prima.virovitica@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Vrbovec
10340, Vrbovec  Kralja Tomislava bb
Telefon: 01/2727-412, Fax:  Email: prima.vrbovec@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Vukovar
32000, Vukovar Kudeljarska 4
Telefon: 032/432-034, Fax:  Email: prima.vukovar@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-20h Sub: 08h-13h
 
Zabok
49210, Zabok  dr. Franje Tudmana 7b
Telefon: 049/249-063, Fax:  Email: prima.zabok@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-20h Sub: 08h-13h
 
Zadar
23000, Zadar  Jadranska turistička cesta bb
Telefon: 023/242-252, Fax:  Email: prima.zadar@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-13h
 
Zagreb, Dubrava
10040, Zagreb  Av. Dubrava 47
Telefon: 01/6430-966, Fax:  Email: prima.dubrava@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-20h Sub: 08h-20h
 
Zagreb, Jankomir
10000, Zagreb  IC Solidum, Škorpikova 11
Telefon: 01/3330-200, Fax:  Email: voditelj.jankomir@prima-namjestaj.hr
Radno vrijeme: Pon - Sub:09h-20h
 
Zagreb, Kajzerica
10000, Zagreb  Remetinečka cesta 7
Telefon: 01/653-5400, Fax:  Email: prima.zagreb@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet: 08h-20h Sub: 08h-14h
 
Županja
32270, Županja  Bosnjacka 7
Telefon: 032/639-117, Fax:  Email: prima.zupanja@prima-commerce.hr
Radno vrijeme: Pon - Pet:08h-20h Sub: 08h-13h

Catalog vas pita:

U kojem trgovačkom lancu je najljubaznije osoblje?